ХК "Донбас" здобув вольову перемогу над ХК "Автомобілістом"

3 грудня 2012, 19:19

"Донбас" лише наприкінці зустрічі зумів дотиснути найгіршу поки команду регулярного чемпіонату КХЛ, єкатеринбурзький "Автомобліст". Саме господарі закинули першу шайбу, у зустрічі на яку, утім, відповів Денис Кочетков.

Та це не зменшило ентузіазму автомобілістів і вони спочатку вийшли вперед, а у вирішальному періоді довели власну перевагу до двох шайб.

Настала черга гостей демоснтрувати волю до перемоги, і, як з'ясувалося, цієї риси підопічним Юліуса Шуплера не займати.

Фредрік Петтерсон, не відчувши значного опору з боку оборонців суперника, скоротив відставання "Донбаса".

А Руслан Федотенко продемоснтрував, що недаремно у його колекції трофеїв аж 2 Кубка Стенлі.

Ці шайби, до слова, влетіли у ворота "Автомобіліста" з інтервалом у 14 секунд.

Оговтатися від такого блискавичного удару господарі так і не змогли, тож за 2 хвилини до фінальної сирени перемогу "Донбасу" приніс Клей Вілсон.

4:3 - перемога що дозволяє донеччанам знову впритул наблизитися до зони плей-оф.