Все завдяки Девіну Хейні. Кривдник Василя Ломаченка переходить у напівсередню вагу. Після чого титули перейдуть до нових власників. Поясом WBC володітиме Шакур Стівенсон, а WBA – Джервонта Девіс, який володіє другорядним таким титулом.

Варто дізнатись Підтвердження слів менеджера українця: коли відбудеться бій Ломаченка з Камбососом

Робить "подарунки" для боксерів

За титул IBF поборються Василь Ломаченко та Джордж Камбосос, бій яких досі офіційно не підтвердили. Розгортаються багато чуток навколо їх зустрічі на ринзі, але наразі все це залишається лише на рівні слів у пресі. Очікується, що поєдинок відбудеться у квітні на території австралійського боксера.

Менеджер українця Егіс Клімас розовідав, що Ломаченко не розглядає підготовчих боїв, а хоче повернутись на ринг одразу з боротьби за титул.

Інший український боксер Денис Берінчик теж буде мати вигоду із рішення Хейні підійнятись у дивізіоні. Швидше за все, що Берінчик боротиметься за пояс WBO у бою проти Ісаака Круса.

Відзначимо, що вже 9 грудня 2023-го Хейні поб'ється проти Реджиса Прогрейса у напівсередній вазі. Американець запевняв, що дав легкій вазі усе, що тільки міг. Тому вирішив змінити вагову категорію.