Хемілтон зробив репост публікації з фотографіями протестів в Білорусі у сторіс в Instagram.

До теми: Третя жертва протестів: у МВС Білорусі підтвердили смерть 19-річного хлопця

Він перепостив допис організації Karmagawa, яка описує події в Білорусі – масові протести, які там виникли після президентських виборів. У цьому пості Олександра Лукашенка називають останнім диктатором Європи. Також описується про побиття зі сторони правоохоронців. І заклик до світових знаменитостей ділитися цим повідомленням, щоб про події в Білорусі дізналося все більше людей.

Протести в Білорусі: головне

  • 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Після цього в країні розпочалися масові протести через ймовірні фальсифікації. Влада вивела на вулиці правоохоронців, які силою розганяли учасників протесту.
  • Мітингувальники вийшли на вулиці найбільших білоруських міст. З кожним днем їх кількість збільшувалася. Як і кількість затриманих. ОМОНівці під час жорстоких розгонів мирних активістів застосовували світлошумові гранати, гумові кулі та водомети.Чимало учасників протестів отримали травми під час сутичок з силовиками.
  • Згодом до участі в мітингах доєдналися і працівники державних підприємств, журналісти тощо.
  • Відомо про загибель як мінімум трьох учасників протесту. Активісти говорять про десятки зниклих безвісти.
  • За результатами голосування, Олександр Лукашенко набрав понад 80% голосів під час виборів. Опоненти говорять про фальсифікацію результатів голосування.
  • Результати виборів не визнали країни Євросоюзу. Натомість визнала Росія.