З кожним наступним роком все складніше переходити від менших вагових категорій до суперважковаговиків та складати там серйозну конкуренцію, повідомляє Boxingscene.

Читайте також: Ломаченко та Усик увійшли у топ-5 найкращих боксерів сучасності – The Ring

Думка Гвоздика

Гвоздик зазначає, якщо подивитись на боксерів 60-70-х років, то важковаговики тоді були набагато менші, ніж зараз.

За його словами, Усику буде складно конкурувати з цими великими хлопцями. Коли він буде битись із великим боксером, у якого є навички його останнього суперника Візерспуна, то це одна справа.

Коли проти його буде олімпійський чемпіон, який набагато вище за Джошуа та у якого набагато більший розмах рук, це стане дійсно складним випробуванням для Олександра,
– заявив Гвоздик.

Гвоздик знає, що у Усика дійсно хороші навички, тому він безумовно зможе конкурувати з такими хлопцями. Майбутній бій з Чісорою, буде складним, британець вміє битися. Він не буде здаватися. Але Гвоздик вірить, що Олександр зможе перемогти.

Кар'єра Олександра Усика

  • Український боксер розпочав професійну боксерську кар'єру у першій важкій вазі. Там Олександр провів 16 поєдинків і у всіх переміг.
  • У рамках цієї ваги українець став абсолютним чемпіоном світу, вигравши всі титули.
  • Після цього Усик відмовився від титулів та перейшов у суперважку вагу. 12 жовтня Усик дебютував у хевівейті, здолавши Чазза Візерспуна.
  • Усик прагне стати чемпіоном у хевівейті, щоб зрівнятися з Девідом Хеєм та Евандером Холіфілдом.