Греція U-17 – Україна U-17 0:2

Голи: Редушко, 75, Богданов, 80 (з пен.)

Вилучений: Мокріс, 51 (Г).

Збірна України U-17 (футболісти не старші 2007 року народження) за підсумком жеребкування еліт-раунду потрапили до групи 4, де суперниками "синьо-жовтих" стали команди Греції, Швейцарії та Словаччини. У першому матчі підопічні Юрія Мороза зустрічалися з господарями міні-турніру греками.

Переможний початок українців

У першому таймі ініціативою володіли "елліни". Вони частіше загрожували воротам Назара Макаренка, який представляє у збірній України Дніпро-1.

На початку другої половини поєдинку арбітр показав друге попередження футболісту господарів поля Мокрісу. "Синьо-жовті" отримали чисельну перевагу, якою з успіхом скористалися.

Спочатку хавбек київського Динамо Богдан Редушко відгукнувся на пас гравця Аталанти Олександра Драгана та відкрив рахунок у зустрічі. А на 80-й хвилині ще один представник Динамо, але дрезденського, Дмитро Богданов реалізував пенальті. 2:0 – команда Мороза з перемоги стартувала в еліт-раунді та очолила таблицю.

Свій наступний матч юнацька збірна України зіграє проти Швейцарії, яка у першому турі поступилася Словаччині 1:2.