Про те, що Евандера Кейна дискваліфікували, спершу повідомили у пресслужбі НХЛ. Причину відсторонення організація не вказала.

Цікаво Стати чемпіонами і популяризувати бренд: керівники і гравці Сокола – про найближчі плани

Фейкова довідка про вакцинацію

Американський спортивний телеканал ESPN інформує, що покарання хокеїста пов'язане із тим, що Кейн підробив довідку про вакцинацію від коронавірусу.

Вакцинація на сезон 2021/22 не була обов'язковою для гравців НХЛ. Проте вакциновані мали свої переваги. Зокрема, їм дозволяли проводити матчі у Канаді без необхідності перебування у карантині.

У клубі Сан Хосе Шаркс засудили поведінку свого гравця. У офіційному зверненні, зазначають, що "розчаровані знехтуванням Кейна протоколів здоров'я та безпеки". У команді також погодилися з його відстороненням НХЛ.

Сам же спортсмен шкодує про свій вчинок. Він запевняє, що після такої паузи планує повернутися на лід з більшою рішучістю та любов'ю до гри у хокей.

Я припустився помилки, за що дуже сильно шкодую і за що несу відповідальність. Під час відсторонення продовжу брати участь у консультаціях, які допоможуть мені приймати кращі рішення у майбутньому,
– заявив 30-річний нападник Сан Хосе Шаркс.

Дискваліфікація Кейна триватиме до 30 листопада.

  • Для нього це вже шосте відсторонення за його професійну кар'єру в НХЛ. В останнє його дискваліфікували у 2020 році за навмисну гру рукою.
  • Евандер Кейн провів у НХЛ 769 матчів і набрав 506 очок.