В заяві Іванова з однієї сторони, можливо, і є благородні мотиви, оскільки він хоче, аби кольори національної збірної захищали тільки болгари. Та з іншої, такі заяви потребують делікатнішого озвучення, бо це вже явний расизм.

Варте уваги "Відправляйся на болото, чувак": реакція коментатора на фол проти російського хавбека – відео

Неоднозначна позиція

Іванов виступає проти натуралізації гравців з іноземним паспортом. Також він не бажає бачити у команді гравців, "з іншим кольором" шкіри.

Не збираюся відступатися від своїх слів про те, що моє бажання — дивитися на збірну Болгарії з болгарськими гравцями. Іноземний гравець із закордонним паспортом або гравець з іншим кольором шкіри не гратиме за збірну, поки я директор. Я не хочу, щоб іноземні гравці заміняли болгарських. Деякі країни можуть це робити, але, на мій погляд, це хибна практика,
– розповів Іванов.

З позицію болгарина щодо натуралізації ще можна погодитись, але от з його наступною расистською думкою навряд.

Невідомо чи технічний директор передбачив, якщо гравець з болгарським паспортом буде з народження мати "нестандартний" колір шкіри. Умовно, якщо мати з Болгарії, а батько з африканських країн. Напевне, найближчим часом потрібно буде чекати вибачень зі сторони Іванова.

Збірна Болгарії з футболу

  • "Золоті леви" займають наразі 72-е місце в світовому рейтингу збірних ФІФА.
  • На рахунку болгар сім виступів на чемпіонатах світу. Найвище досягнення датується 1994-им роком, коли вони зайняли четверте місце на мундіалі.
  • На Євро команда таких успіхів не досягала. Болгари тільки двічі грали на турнірі, а груповий етап не долали.
  • Найбільше поєдинків за "золотих левів" провів Стіліян Петров (105), а найбільше голів забив Димитар Бербатов (45).