Засмутив одразу обох голкіперів

Рівненський клуб зазнав другої поразки поспіль на турнірі Winter Cup, який відбувається у Туреччині. Підопічні Юрія Вірта не змогли переграти лідера Першої ліги України Металіст, пише 24 канал.

Варто побачити Петряк відзначився розкішним голом після асисту Лєднєва у Кубку Угорщини: відео шедевру

Хоча на 52-й хвилині першими нулі на табло "розмочили" рівняни. Голом відзначився Ігор Солдат. Однак футболіст Вереса вирішив на одному м'ячі не зупинятись. Автогол Солдата у власні ворота заслуговує особливої уваги.

Ігор під тиском суперників вирішив розрядити ситуацію та віддати м'яч назад на голкіпера. Однак до такого не був готовий страж воріт Вереса, який вийшов далеко з лінії своїх володінь. М'яч просто перелетів воротаря та попрямував у сітку – 1:1.

Солдату залишалось лише схопитись за голову після такого ляпу. На екваторі тайму вже харків'яни повели у рахунку та поставили на цьому остаточну крапку з пенальті – 2:1 перемога Металіста.

• Верес вдруге поступається у товариському турнірі. Першої поразки рівненський клуб зазнав від Полісся (2:1).
  • У тій зустрічі зіграв непереможний український боксер Олександр Усик, який дебютував у футболі за професійний клуб. Боксер зіграв за Полісся.