У поєдинку 21 лютого суддя поставив по одному пенальті у ворота обох команд. У підсумку – 2:2 бойова нічия у зустрічі. Однак футболіст Інгульця Олександр Кучеренко залишився незадоволеним рішеннями судді.

Більше про зустріч Інгулець та Ворскла зіграли у бойову нічию у матчі з двома пенальті: відео

Погане суддівство

За його словами, матч міг завершитись з іншим рахунком, якби наприкінці поєдинку арбітр не призначив 11-метровий удар. Футболісти полтавського клубу не здивували своєю грою суперника.

Могли взяти три очки. Шкода, що у нас вже не вперше крадуть перемогу. Що стосується пенальті, то його не було. У другому таймі було помітно, як суддя душив нас. Постійні свистки не приносять користь грі. Арбітр відразу давав свисток, як тільки хтось починав кричати. Подібні моменти відбуваються вже протягом декількох матчів,
– зізнався захисник Інгульця.

Сумнівне призначення пенальті

На 75-й хвилині за рахунку 2:1 на користь Інгульця суддя матчу призначив доволі сумнівне пенальті. Після подачі з кутового у штрафному господарів гравці Ворскли Яворський та Степанюк впали у боротьбі. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку.

На відео можна побачити, як картинно падали гравці полтавського клубу. Чудову нагоду забити вдало реалізував Кулач, зрівнявши рахунок зустрічі – 2:2.