Голлівуд позаздрить: скасований шедевр гравця "Шахтаря" у драматичному матчі "Галатасарая"

23 червня 2020, 12:01

У чемпіонаті Туреччини "Галатасарай" і "Газіантеп" провели матч за сценарієм, якому позаздрить Голлівуд. Поєдинок 28 туру Суперліги, який відбувся 21 червня, завершився драматичною нічиєю.

Голлівудські пристрасті у Туреччині

Початок матчу нічого хорошого для "Галатасараю" не віщував, пише 24 канал. Уже на 17 хвилині "Газіантеп" вийшов вперед.

Дивіться також Шалені сейви Луніна допомогли "Ов'єдо" здобути перемогу та вийти із зони вильоту: відео

Та в середині тайму господарі не тільки зрівняли рахунок, але вийшли вперед. Відзначилися зірковий Фалькао та ексгравець "Динамо" Беланда.

По перерві додало перцю в гру вилучення футболіста "Галатасарая" Чалика. Та попри це, Фегулі на 66 хвилині збільшив рахунок – 3:1.

Драматичний камбек

На 78 хвилині гості скоротили рахунок і ситуація для "Галатасараю" стала нервовою.

Арбітр компенсував до основного часу ще 6 хвилин. І на четвертій хвилині орендований у "Шахтаря" нігерієць Оларенваджу Кайоде створив чудо. Нападник забив дивовижний гол.

Та після довгого перегляду VAR арбітр вирішив не зараховувати м'яч, адже побачив фол на початку атаки.

Шість компенсованих хвилин швидко перетворилися у 15.

Дивіться також "Манчестер Сіті" із Зінченком катком пройшовся по "Бернлі": відео

І тут з нервами не впорався кіпер "Галатасарая" Окан Коджук. Він порушив правила, за що на 101-й хвилині отримав вільний удар у власному штрафному.

"Газіантеп" використовував момент на максимум, заробивши пенальті. Удар з позначки реалізував Александру Максим і на 105-й вирвав для своєї команди нічию – 3:3.