Трубін: Багато є клубів, які можуть повернутися

20-річний страж воріт Шахтаря впевнений, що в український чемпіонат повернуться такі клуби як Таврія та Севастополь, які раніше вже виступали в УПЛ. Але після початку війни з Росією зникли з футбольної карти України.

Читайте також Буду з країною до кінця, доки триватиме війна, – Алієв про службу у ЗСУ

Перемога над ворогом дозволить Шахтарю та Зорі повернутись грати у рідні міста – Донецьк та Луганськ відповідно, а не мандрувати українськими містами у пошуках арени для домашніх матчів. Нагадаємо, що "гірники" встигли пограти у Харкові, Львові, а останніми роками домівкою донеччан став Київ. Свої домашні матчі донеччани проводять на "Олімпійському", який ділять із Динамо. Одразу декілька скандалів було навколо цього поділу головної арени країни.

Анатолій Трубін вірить у те, що рано чи пізно футболісти Шахтаря вийдуть на футбольне поле рідної "Донбас Арени".

Зоря повернеться в Луганськ, Шахтар – в Донецьк. Багато є клубів, які можуть повернутися. І наш чемпіонат крок за кроком буде повертати свої найкращі часи, а потім взагалі буде конкурувати з топ-лігами. Але для цього потрібна наша перемога. Щоб все було спокійно,
– сказав голкіпер.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення Росії футбольний сезон в усіх лігах був достроково закінчений. Шахтар посів перше місце, на якому закінчив першу частину чемпіонату. "Гірники" випередили найближчого конкурента, яким було київське Динамо, на два очки.

Від матчів Євро-2012 до бойових дій

  • Рідна домівка Шахтаря теж стала "жертвою" окупантів. Росіяни завдали пошкоджень фасаду "Донбас Арени", а також дещо зруйнована територія довкола стадіону.
  • До цього донецька арена була однією з найкращих у Європі на думку УЄФА. У 2012 році "Донбас Арена" стала однією зі стадіонів, який приймав матчі чемпіонату Європи.
  • Найбільше українським та європейським уболівальникам збірної України запам'яталась гра Євро-2012 проти Франції (0:2). Поєдинок перервали через страшенну зливу.