Серхіо Ріко вже спілкувався з родиною після виходу з коми. Іспанський голкіпер, скоріше за все, навіть не пам'ятає про травму.

Варте уваги Роналду хоче працювати під керівництвом екстренера Шахтаря та наполягає на його запрошенні

По троху все налагоджується

Серхіо Ріко нещодавно зазнав жахливої травми. Голкіпер відправився на "канікули" святкувати черговий тріумф ПСЖ у чемпіонаті Франції. Іспанець вирішив поїздити верхи, проте сталось непередбачуване – Серхіо впав з коня, а той у свою чергу ще й вдарив воротаря парижан копитом у шию, що призвело до коми футболіста. Після страшного інциденту Ріко гелікоптером доставили до лікарні у Севільї, де він був інкубований.

Дружина Серхіо повідомила, що футболіст перебував у комі, проте на даний момент уже почав спілкуватися зі своїми близькими та рідними. Вона зазначила, що футболіст по троху оговтується від курйозного інциденту, проте спішити з відновленням Ріко ніхто не збирається, оскільки все має бути виважено.

Справи налагоджуються. Серхіо розмовляє. Він називає нас за іменами, чудово впізнаючи нас, і в нього хороша пам'ять. Сподіваюся, найближчим часом його переведуть з реанімації, але лікарі мають бути впевнені в його здоров'ї, тому рішення ще не прийняте. Ми повністю їм довіряємо. Чи пам'ятає Ріко момент отримання травми? Я не думаю, але нам доведеться почекати, поки він зможе все згадати. Зараз ми просто намагаємося зробити так, щоб він почував себе добре і спокійно,
– розповіла дружина Ріко.

Кар'єра іспанського голкіпера

  • Серхіо Ріко розпочав свій шлях у Севільї. За своїх часів перебування у іспанському колективі голкіпер поїздив по орендах, зокрема був у Фулхемі, а закінчив свої тимчасові подорожі у ПСЖ, де згодом і залишився.
  • Французький гранд віддав за іспанського воротаря 6 мільйонів євро, проте основним йому стати у стані парижан не судилося. Ріко відправився у оренду в Мальорку, а з 2020-го року він провів всього 13 матчів за ПСЖ. Ба більше, у поточному сезоні Серхіо не відіграв жодної хвилини у футболці французького гранда.
  • Без багатої ігрової практики Ріко свого часу викликався до збірної Іспанії. За "Фурію Роха" Серхіо провів всього один матч, в якому пропустив один гол.