Рух – Металіст 1925 2:0

Голи: Борячук, 45+2, Климчук, 70

Дивіться також Шахтар на класі обіграв Інгулець та наздогнав Динамо: відеоогляд матчу

У першому таймі господарі поля тричі серйозно загрожували воротам гостей з Харкова. Спершу Таллес красивим ударом не поцілив у площину воріт, а удар Сича відбив Сидоренко.

Металіст 1925 відповів чудовим моментом у Кравченка: півзахисник з меж штрафного не поцілив у ворота Паньків. А в компенсований час Борячук підібрав м'яч у штрафному суперника та спрямував його у ворота.

По перерві Борячук ледь не оформив дубль: нападник обіграв голкіпера та пробив у порожні ворота. Харків'ян врятувала стійка.

Однак на 70-й хвилині львів'яни досягли свого. Климчук у штрафному обіграв чотирьох суперників та засмутив Сидоренка. Другий гол дозволив господарям спокійно довести матч до перемоги.

Рух – Металіст 1925 відеоогляд

• Руху вдалося помститися Металісту 1925 за поразку в першому колі УПЛ. Львів'яни програли матч у Харкові з рахунком 2:1.
  • Звитяга також дозволила Руху віддалитися від зони вильоту: львів'яни набрали 16 очок та підійнялися на 10-е місце. Металіст 1925 посідає 9-у сходинку – 19 очок.