Після того, як бразильці не змогли переграти Венесуелу, здавалось, що “пентакампеони” реабілітуються матчем проти парагвайців.

Під завісу першого тайму хавбек “Шахтаря” Жадсон починає виправдовувати сподівання - постріл у дальній кут і рахунок відкрито. Але на старті другої половини зустрічі парагвайці відповідають - провал в бразильській обороні призводить до голу Санта Круса.

Згодом Парагвай й узагалі виходить вперед. Неадо Вальдес з другої спроби пробиває Жуліу Сезара. 1:2.

Врятувались від поразки бразильці лише аж на останній хвилині зустрічі - постріл Фреда встановлює остаточний рахунок матчу - 2:2. У Бразилії та Парагваю по 2 очки.

А несподіваним лідером Групи В стала Венесуела. Гармата Гонсалеса на 61-й хвилині поєдинку проти Еквадору принесла венесуельцям першу перемогу на Copa America і тепер у них 4 очки.