Яремчук відзначився на 19 хвилині. Він скористався помилкою суперника, який невдало вибив м'яч. Той відлетів до українця, і вже нападник без проблем пробив по воротах.

До слова: "Зоря" вирвала яскраву перемогу над "Десною", програючи весь матч: відео

У другому таймі ще один гол за "Гент" забив Депуатр, а команда перемогла 2:0.

Відеоогляд матчу Гент — Васланд-Беверен

Варто нагадати, що Яремчук забив гол за збірну України у матчі проти Португалії у Києві. Цей гол допоміг перемогти у цьому матчі та вийти на Євро-2020.

Також за "Гент" у цьому матчі зіграли ще два гравці збірної України — Ігор Пластун вийшов зі стартових хвилин, а Роман Безус розпочав матч у запасі, але вийшов на заміну наприкінці матчу.

Нагадаємо, "Гент" є суперником української "Олександрії" на груповому етапі Ліги Європи. Перший матч команди зіграли у Львові, він закінчився з рахунком 1:1. Матч у Бельгії запланований на 12 грудня.