Порту – Бенфіка 3:1

Голи: Віейра, 34, Пепе, 37, Таремі, 69 – Яремчук, 47
Вилучення: Алмейда, 49 (Бенфіка)

Дивіться також Куртуа здав два негативні тести на коронавірус: шанси Луніна дебютувати за Реал – мізерні

У самому дебюті другого тайму 26-річний нападник із кількох метрів замкнув простріл із правого флангу від Рафи Сілви вже майже у порожні ворота. Роман зробив рахунок у зустрічі 1:2.

Роман, здавалося, подарував Бенфіці надію на порятунок, але всі карти гостям сплутала червона картка захисника лісабонців Алмейди на 49-й хвилині. Тренеру "орлів" довелося замінити Яремчука, а Порту досить швидко розіграв зайвого.

Порту здобув перемогу з рахунком 3:1 і повернувся на перший рядок, потіснивши Спортінг за додатковими показниками.

Але що найголовніше – збільшив відрив від принципового суперника до семи балів. Бенфіка йде на третій сходинці. Тижнем раніше Бенфіка розгромно програла Порту у Кубку Португалії.

• Яремчук забив 7-й гол у 25 матчах у всіх турнірах – шість у нього у чемпіонаті країни та один – у Лізі чемпіонів у ворота Динамо.