Гол українського футболіста вибив Вільярреал із Кубка Іспанії: відео

7 січня 2022, 10:07

В Іспанії відбуваються матчі 1/16 фіналу національного Кубка. Учетвер, 6 січня, в одному з цих поєдинків хіхонський Спортинг приймав Вільярреал (2:1).

Спортінг Хіхон – Вільярреал 2:1

Голи: Джюрджевич, 67, Мілованов, 88 – Альбіоль, 48

Дивіться також Ювентус і Наполі розписали нічию, туринці не програють вже 7 матчів: відео голів

Лише на початку другого тайму захисник Рауль Альбіоль вивів "субмарину" вперед своїм голом, але на 67-й хвилині Джюрджевич зрівняв рахунок у зустрічі.

А наприкінці гри, за 2 хвилини до кінця основного часу, український захисник Хіхона Богдан Мілованов вразив ворота суперника, відправивши команду з Сегунди в наступну стадію турніру.

• Цей гол став для 23-річного захисника другим у складі головної команди. До цього Мілованов відзначався лише у Сегунді у ворота Луго (1:1). Також Богдан є гравцем молодіжної збірної України.
  • Уродженець Луганська перейшов у систему клубу з Хіхона у 2018 році з Хетафе.