Динамо – Кайрат 4:0

Голи: Касабулат, 7 (авт.), Сирота, 63, Циганков, 74, Кулач, 85

Дивіться також Шахтар з курйозним автоголом вперше за 56 матчів програв Маріуполю: відеоогляд

Рахунок у матчі було відкрито на 7-й хвилині першого тайму: Андрієвський на лівому фланзі отримав передачу від Буяльського і зробив простріл у карний майданчик, який результативно замкнув у свої ворота захисник казахстанського клубу Касабулат, повідомляє 24 канал.

Більше голів у першій 45-хвилинці команди не забивали, хоча варто відзначити, що Кайрат володів перевагою у володінні м'ячем.

У другому таймі тренерський штаб Луческу провів низку замін, які дали свої плоди. В результаті динамівці ще тричі відзначилися у воротах суперника. Так, на 63-й хвилині головою передачу з правого флангу від Циганкова результативно замкнув Сирота.

На 75-й хвилині забив і сам Віктор, відзначившись красивим прямим ударом зі штрафного. Під завісу матчу четвертий гол у ворота Устименка вколотив вийшовший на заміну Владислав Кулач, який результативно замкнув простріл з правого флангу від Томаша Кендзьори.

• Для Динамо це друга поспіль розгромна перемога на заключному зимовому зборі. 13 лютого кияни розбили лідера другого дивізіону Чемпіонату Сербії – Інджію (4:0).
  • Загалом на третьому зборі кияни планують провести п'ять товариських матчів. Підопічні Луческу завершать підготовку до весняної частини сезону 22 лютого.