Динамо-Брест – БАТЕ 1:3

Голи: Мілевський, 40 – Драгун, 31, Нехайчик, 73, Міліч, 80

Дивіться також Гопники на квартирі побили футболіста київського "Динамо": шокуюче відео

У складі брестчан з перших хвилин з'явилися Нойок і Мілевський, а Хачеріді тільки потрапив у заявку, відбувши п'ятиматчеву дискваліфікацію, яку він отримав за видалення в матчі 5-го туру проти "Вітебська" (0:1).

На 31-й хвилині матчу гості повели в рахунку зусиллями Станіслава Драгуна. "Динамо-Брест" відігралося в кінцівці першого тайму після точного удару Артема Мілевського. Це третій гол українця в нинішньому розіграші Вищої ліги.

Відео голу Мілевського

У другій половині зустрічі БАТЕ забив ще двічі. Голами відзначилися Павло Нехайчик і Неманья Міліч.

• Динамо-Брест з 13 очками йде на восьмому місці Вищої ліги. БАТЕ набрав 22 очки і займає першу позицію.
  • У неділю, 24 травня, Динамо-Брест і БАТЕ зіграють у фіналі Кубка Білорусі.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24