Захарова: Їм вигідно мати стадо малоосвічених, тупих, забитих

Колишня титулована спортсменка вважає, що навіть смерть Путіна не змінити Росію та її громадян. За її словами, на зміну кривавому диктатору прийде інший.

Читайте також Не забувайте про мене, – баскетболістка, яку арештували в Росії, написала емоційний лист Байдену

Що зміниться, якщо Путіна не стане? Нічого. Буде інший. А якщо і ні, то щоб зламати мислення та переконання росіян треба не один десяток років.Я – олімпійська чемпіонка, яка виборола високе звання за Радянського Союзу. Не вважаю себе росіянкою, бо українка на 100%,
– наголосила Захарова.

Ексспортсменка пригадала життя в СРСР.

"У часи союзу нас жорстко контролювали і вбивали у голови, що захід – то зло та чорна діра. Ми боялися нового та перспективного, думати і мріяти про інше життя – не таке, як в радянському просторі.

Людей залякували та вкручували у мізки ідеї, які шкодили розвитку самої людини, як особистості. Комунізм – антилюдська ідеологія. Україна відокремилась і ми зітхнули з полегшенням", – зазначила титулована гімнастка.

Вона вважає, що росіяни продовжують жити в страху та залякуванні. як було колись в СРСР.

У нас з’явилось право на власну думку і можливість налаштувати своє життя так, як вважаємо за потрібне. Не все ідеально, але ми живемо краще, ніж в Росії – в рази. А в рашці досі зомбовані, залякані, недалекі люди. Бо круто живуть близько 3 % нелюдів, яким вигідно мати стадо малоосвічених, тупих, забитих "людішек", які вважають себе "велікім рускім народом,
– додала Захарова.

Що відомо про гімнастку

  • Захарова є олімпійською чемпіонкою Олімпади-1980 зі спортивної гімнастики. У складі збірної СРСР вона здобула золоту нагороду.
  • Також у її скарбничці є "золото" чемпіонату світу-1981 року.