Гент – Зоря 4:1

Голи: Фофана, 20, Батагов, 49 (автогол), Орбан, 55, Гендельман, 75 – Нагнойний, 81.

Зоря провела свій передостанній матч у цій Лізі конференцій. Луганська команда непогано стартувала в групі, взявши 4 бали у двох перших матчах, пише 24 канал.

До теми Пушич реанімував "гірників": Шахтар не дав Антверпену взяти реванш у Лізі чемпіонів – відео голу

Зоря сама себе закопала

Проте наступні дві поразки від Маккабі Тель-Авів фактично вибили "біло-чорних" з боротьби за плей-оф. Власне, самі ізраїльтяни вже пройшли далі після перемоги над Брейдабліком (2:1).

Зорі ж для продовження боротьби необхідно було переграти на виїзді Гент. У першій зустрічі команд була зафіксована нічия (1:1), однак жахлива форма луганців в останніх матчах не давала приводу для оптимізму перед виїздом в Бельгію.

Посипались після перерви

Гент очіквано захопив ініціативу зі старту та майже не давав Зорі шансів на моменти. Відкрити рахунок бельгійці змогли в середині першого тайму. Фофана спокійно пройшов по центру та точно вистрілив у дальній кут воріт.

Турбаєвський явно проспав момент удару. Збільшити перевагу на початку другого тайму супернику допоміг Батагов. Захисник зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з флангу від Фадіга.

Безальтернативний виліт

А трохи згодом рахунок розгромним зробив Орбан, якому дали точно пробити по центру. На цьому гра була, по суті, завершена. Ще один гол під кінець зустрічі оформив Гендельман, але і Зоря змогла розмочити рахунок завдяки дальньому пострілу Нагнойному.

Поразка остаточно оформила виліт луганців із єврокубків. 14 грудня підопічні Юрія Коваля проведуть завершальну гру ЛК проти аутсайдера Брейдабліка. Непогана можливість гримнути дверима та допомогти Україні у таблиці коефіцієнтів УЄФА.