Цербе-Несіна: Соромно за горе-колег, які і досі не повернулися в рідний Че

Титулована спортсменка вже неодноразово зверталася до Дериземлі, який виїхав з Чернігова. Раніше він розповідав, що вивіз родину у безпечне місце на захід країни.

Читайте також Викрили на брехні: президент Федерації Бринзак вивозив натуралізованих біатлоністок у Росію

На сторінці федерації біатлону України облікували відео зруйнованої рашистами лижної бази у Чернігові. Саме там тренувалися українські чемпіони, її вважали однією з найкращих з України.

Відео мого тренера Миколи Миколайовича Зоца. Саме ця база була кузнею наших спортивних звитяг. Боляче дивитися, Божий суд має знайти кожного урода,
– написала ексбіатлоністка.

"Соромно за горе-колег, які і досі не повернулися в рідний Че. Ганьба Андрію Дериземлі. Ніяка волонтерська допомога не зможе відмити вас. Не прикривайтеся завданням СБУ. Є громадянський обов’язок. Хтось себе бачив на посаді нового президента ФБУ. Ну-ну", – додала Цербе-Несіна.

  • Відома біатлоністка здобула першу олімпійську нагороду для незалежної України. На Іграх в норвезькому Ліллегаммері ц 1994 Валентина виборола "бронзу" у спринтерській гонці.
  • Дериземля – один із найуспішніших сучасних українських біатлоністів, він є призером чемпіонату світу з біатлону 2007 року.
  • Нині він працює начальником Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.