Настрій чемпіона WBC у хевівейті Тайсона Ф'юрі змінюється швидше, ніж погода за вікном. Ще два роки тому "Циганський король" переконував усіх, що зав'язав із боксом, а нині поділився достроковими планами.

Читайте також Відомий промоутер наїхав на менеджера Усика через критику Ф'юрі

Ф'юрі у повному розквіті сил

Тайсон Ф'юрі записав відео, у якому спростував чутки про свій вихід на пенсію. Британець пообіцяв провести мінімум п'ять поєдинків.

"Я чую розмови людей, які кажуть, що я повинен піти на пенсію, або що я скоро піду на пенсію, або щось іще.

Я не збираюся йти на пенсію. У мене два бої з Усиком за титул абсолюту. Потім я битимуся з Ей Джеєм, принаймні, один раз. Можливо, два рази, якщо буде реванш, якщо він захоче його після першого побиття, яке я йому влаштую. А потім я знову битимуся з Нганну. І це тільки для початку.

Тож у вас є п'ять невеликих боїв, щоб розпалити апетит. Я нікуди не піду. Нікуди. Мені 35 років, я в самому розквіті сил", – сказав Ф'юрі.

Зазначимо, якщо Фюрі кожен бій буде переносити по два рази, тоді йому точно доведеться достроково піти на пенсію.

Чому Ф'юрі проводжають на пенсію

  • Нагадаємо, що під час спарингу з хорватом Агроном Смакічі Тайсон Ф'юрі отримав глибоке розсічення. Боксеру наклали 11 швів на поранене око, а бій проти Усика вдруге перенести.
  • Колишній чемпіон світу Карла Фроча вважає, що кар'єра Ф'юрі на фінішній прямій. Британець непрофесійно ставиться до тренувань, що призводить до травм або сюрпризів на рингу, як було у поєдинку з Нганну.
  • Уболівальникам боксу залишається запастися терпінням та дочекатися бою за абсолют, який відбудеться 18 травня. Його результат покаже, наскільки у словах Ф'юрі правди, а скільки блефу.