Перший вже на 4 хвилині провів Михайло Волянюк, що вдало розташувався біля дальньої стійки. Впродовж наступних 10 хвилин господарі забили ще 4 м’ячі, то ж "Єнакієвцю" нічого не залишалось окрім як задіяти п’ятого польового гравця.

Але і це не допомогло, адже порожні ворота суперників дальнім пострілом наприкінці першого тайму зумів вразити Юрій Когут.

Результат:

"Кардинал" 7.
"Єнакієвець" 2.

В другій половині матчу кожна із команд забила по 2 м’ячі. Цікаво, що ефектну фінальну крапку у поєдинку поставив голкіпер "Кардинала" Андрій Пітуля, відправивши м’яч у ворота гостей ударом із власного воротарського майданчика. 7:2 - "Кардинал" святкує не лише перемогу, а й народження сина гравця команди Віталія Танського.

Турнірну таблицю першості очолює "Енергія". На одне очко від львів’ян відстає "Локомотив". Чемпіон країни - "Ураган" лише третій.