Більшість гравців не підтримують ідею з перенесенням чемпіонатів світу з літньої пори року на зимову. Футболісти не задоволені браком часу на підготовку та відновлення.

Варте уваги Після заробітків у Росії: Ракіцький, який забив гол-красень, потрапив до збірної тижня від FIFA

Приносить дискомфорт

Скаргу опублікували у звіті про вплив чемпіонату світу-2022, який відбувся у Катарі, на навантаження футболістів. Гравці та й тренери мали обмаль часу, аби підготуватися до масштабних змагань. До того після завершення турніру в спортсменів та наставників також не було змоги належним чином реабілітуватися та відновитися. Час відновлення було зменшено з 37-и днів до 8-и, щоб мінімізувати збої в європейському ігровому календарі. Час підготовки до Мундіалю також скоротився з 31-о дня до 7-и.

Якщо ви хочете ще раз провести чемпіонат світу взимку, потрібно почати переговори з лігами, щоб вони повністю змінили календар для забезпечення необхідного часу, який потрібен для підготовки і відновлення. Це передбачає паузу на два або два з половиною місяці,
– зазначив генеральний секретар профспілки Йонас Бер-Хоффманн.

Чемпіонат світу-2022 став першим у своєму роді. Усі попередні Мундіалі проводилися на початку, або ж в середині літа, от ЧС в Катарі відбувся взимку. Нагадаємо, що наступний Мундіаль-2026 пройде відразу у трьох країнах (США, Канаді та Мексиц) та за новим форматом.