Расизм у Ла Лізі

Стався скандальний епізод на 30-й хвилині зустрічі. Коли захисник Валенсії Муктар Діакабі відмовився продовжувати матч після расистських образ зі сторони гравця Кадіса Хуана Калу.

Цікаво прочитати Севілья мінімально обіграла лідера Ла Ліги Атлетіко: відео

Обидва гравці отримали від судді попередження, але Діакабі все ніяк не міг зупинитись та покинув футбольне поле прямо під час поєдинку. Усі футболісти "кажанів" підтримали одноклубника та пішли у підтрибунне приміщення у знак протесту.

Протистояння було тимчасово призупинене за рахунку 1:1. Перерва виявилась трохи затяжною. Пізніше гості таки продовжили матч після прохання самого Діакабі. Щоправда, сам захисник не повернувся на газон, а був замінений на Гільямона Санмартіна.

• У цьому сезоні француз Діакабі провів за Валенсію 20 матчів, у яких одного разу відзначався у воротах суперника. Сталось це у зустрічі проти Барселони в Ла Лізі.

Його кривдник Хуан Кала продовжив гру. До слова, саме він відкрив рахунок у зустрічі на 14-й хвилині. У другому таймі господарям таки вдалось дотиснути суперника та вирвати перемогу з рахунком 2:1. Несподівана поразка для Валенсії. Здається, що така незапланована перерва у зустрічі пішла не на користь футболістам Хаві Грасії.

• Після поразки Валенсія посідає далеке 12 місце, у їх активі 33 очки. Лише на один пункт менше у Кадіса, який впритул наблизився до "кажанів" 13 позиція.