Райо Вальєкано

Так сталося з гравцями Райо Вальєкано. На матч проти Мірандеса клуб відправився на автобусі. Це близько 330 кілометрів в одну сторону. Але далеко заїхати їм не вдалося.

До теми Рекордні снігопади в Іспанії: до боротьби з наслідками негоди залучили армію, є загиблі

Мадрид та майже всю Іспанію завалило снігом. І автобус просто не зміг продовжити рух далі на трасі. Там же застрягли й інші автомобілі. Тож гравці команди допомагали водіям рушити з місця.

Керівництво чемпіонату Іспанії наказало Райо Вальєкано повернутися додому – в Мадрид. А гру проти Мірандеса з суботи, 9 січня, перенесли на 10 січня. Також перенесли і матч Алькоркона проти Альбсете, адже гості не можуть прибути на гру (Алькоркон – це футбольний клуб з передмістя Мадрида). Нагадаємо, що за Альбасете виступає українець Роман Зозуля.

Атлетік

Перенесли матч і Ла Ліги. В суботу, мала відбутися гра між Атлетіко та Атлетіком. Але команда з Більбао так і не змогла прибути до Мадрида. Літак з гравцями зробив декілька кіл над мадридським летовищем, але приземлитися так і не вдалося. Тож він повернувся до Більбао. Гру перенесли.

Реал

Довго з Мадрида не могли вилетіти і гравці Реала. В них на суботу запланована гра проти Осасуни в Памплоні. Добиратися на матч команда вирішила заздалегідь – ще у п'ятницю. Але на виліт гравцям довелося прочекати чотири години – все через обледеніння злітно-посадкової смуги. Та все ж Реал добрався на гру, і її не перенесли.

Негода в Іспанії: що сталося

  • Піренейський півострів накрив потужний шторм Філомена. До неділі, 10 грудня, негода повинна накрити снігом половину території Іспанії.
  • В країні фіксують значні снігопади. В Мадриді людина лижах пересуваються містом.
  • В країні оголосили підвищений рівень погодної небезпеки. Через це довелося скасувати чимало авіарейсів.