У футболіста збірної Угорщини стався тепловий удар під час матчу з Францією

Джерело:

MLSZ

Капітан збірної Угорщини Адам Салай не зміг продовжити поєдинок на Євро-2020 проти команди Франції. У футболіста, ймовірно, стався тепловий удар.

Капітан угорців не зміг продовжити матч

Угорщина та Франція зустрілися у Будапешті за 30-градусної спеки. Адам Салай пішов з поля на 26 хвилині гри, коли рефері оголосив невелику перерву, щоб попити води.

Дивіться також Угорщина завдяки блискучому голу сенсаційно перемагає Францію: відео

У середині першого тайму 33-річний форвард Майнца поступився місцем на полі Неманьї Ніколичу.

Адам Салай / Скриншот

Адам Салаї отримав удар по голові, від якого у нього запаморочилося, тому Марко Россі був змушений замінити його. Подальші подробиці очікуються після проведення звичайних медичних оглядів,
– йдеться у заяві Угорської футбольної федерації.

Угорщина сенсаційно зупинила Францію

• Поєдинок другого туру групи F між Угорщиною та Францією завершився сенсаційною нічиєю 1:1.
  • Угорці відкрили рахунок у грі завдяки голу Аттіли Фіоли. Франція зрівняла рахунок у другому таймі після голу Антуана Грізманна.
  • Збірна Угорщина наступний матч на Євро-2020 зіграє 23 червня проти Німеччини. Натомість Франція зустрінеться з Португалією.