"Луго", який бореться за виживання, переміг середняка турнірної таблиці з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі стався за участі Кравця.

Дивіться також: Ексголкіпер "Динамо" Коваль пропустив гол від воротаря на останній хвилині матчу: відео

На 76 хвилині Кравець виконав класний простріл з лівого флангу. Сіді Ель-Хасен вирішив не псувати прекрасну передачу українця і спрямував м'яч точно у ворота.

Відео результативного пасу Кравця

Українець Кравець вийшов у стартовому складі "Луго" й відіграв повний матч. Окрім результативної передачі, Василь заробив жовту карточку.

• Після повернення у "Луго" це вже третій матч, у якому зіграв Кравець.
  • Василь виступає за "Луго" на правах оренди. Контракт українця належить "Леганесу".
  • В іспанській Сегунді також виступає українець Андрій Лунін та Роман Зозуля. Напередодні Лунін провів невдалу гру за "Ов'єдо".
  • Андрій пропустив 2 голи, а його команда програла "Алькоркону".
  • Натомість "Альбасете" Зозулі поділив очки з "Мірандесом". Команди всіх українців перебувають у низу турнірної таблиці.