Виявилося, що гравець помилково потрапив заявку "збірної ЛНР". Підтверджень виступів Святослава Марканича за окупантів немає.

Читайте також: Московський клуб запропонував 2 мільйони. Думали, я розсуну ніжки і рвону, – Федецький

"З 2014-го року я живу в Києві, але через сімейні обставини довелося на деякий час повернутися до Луганської області. Там мені надійшла пропозиція зіграти за збірну ЛНР в Абхазії. Я відразу ж категорично відмовив – у мене проукраїнська позиція, це все знають. Я не те, що не грав, жодного тренування з цієї командою не провів. Потім мене друг зі Львова набрав. Каже: "Бачив, ти є в списку цієї збірної?" Я був шокований, написав листа до ФФУ. Там підтвердили, що я правий – ні за яку "збірну ЛНР" не грав. Як і чому я опинився в цьому списку, мені незрозуміло", – заявив Святослав Марканич у коментарі Tribuna.com.

Спорт24 просить вибачення у гравця за поширення неправдивої інформації.

Водночас Святослав Марканич виступав у так званому "чемпіонаті ЛНР". Хоча називає це лише "чемпіонатом Луганщини". Марканич у 2015-2016 роках виступав за "Гірник" з Ровеньків, які перебувають на непідконтрольній Україні території. Клуб брав участь у так званому "чемпіонаті ЛНР" – у 2015-му він став срібним призером, у 2016-му – бронзовим. Марканич обидва сезону був основним голкіпером "Гірника", зігравши понад 30 матчів.

Святослав Марканич під час нагородження "Гірника" бронзовими медалями "чемпіонату ЛНР"

"За сімейними обставин був удома, в Луганській області. Грав там для підтримки форми, для тонусу. Для мене це не чемпіонат ЛНР – чемпіонат двору, шостого під'їзду. Так я це називаю. Та й на всіх афішах ніхто такого не писав – чемпіонат Луганщини. Ніякого ЛНР", – заявив Марканич.

Однак на афішах з матчу це називається саме "чемпіонатом ЛНР".

Афіша з матчу "Гірника", де вказано, що це матч "чемпіонату ЛНР"

Наразі Святослав Марканич виступає за міні-футбольний клуб "Факторум". Клуб "Факторум" у минулому році став чемпіоном України. Раніше футболіст захищав кольори "Зорі" і алчевської "Сталі". Грав також за аматорські команди "Гірник", "Зоря" і "Буча".

Що таке міні-футбол?Це гра на відкритому стадіоні з синтетичним покриттям розміром 30х50 м. Команди грають в форматі 5х5 + воротарі. У деяких країнах віддають перевагу і формату з вісьмома гравцями на полі.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram