26-річний Петряк у розмові з журналістом каналів "Футбол 1,2,3" Ігорем Бурбасом розповів, що адекватно ставиться до своїх шансів. Іван розуміє, що він входить в обойму збірної, однак не є важливим гравцем.

Варте уваги: На якому місці збірна України в рейтингу ФІФА 2020

"Я налаштований не песимістично, а адекватно, що тут приховувати. Я був в обоймі, але останнім патроном. Мною ніколи не стріляли. Я реаліст. Буває, люди 14 раз потрапили по м'ячу і відразу: "Я хочу грати в збірній, чекаю виклику". Є ж такі інтерв'ю", – заявив Петряк.

Петряк програє конкуренцію

Футболіст заявив, що програє конкуренцію Андрію Ярмоленку, Євгену Коноплянці та Марлосу, які виступають на його позиції.

Я там був вже багато раз і розумію: ну куди мені там їхати? Я адекватно слабкіше Коноплянки, Ярмоленка, Марлоса. Все просто. Я коли в збірну приїжджаю, я всім задоволений, довго не бачився з хлопцями. Але гри немає, це найголовніше,
– зазначив Іван.

Він також розповів, що розуміє, чому головний тренер збірної України Андрій Шевченко активно не спілкується з ним.

"Де він, а де я? Думаю, він може спілкуватися з Маліновським, Ярмоленком. Навіщо зі мною спілкуватися і про що? Він все правильно робить, що мені не дзвонить. Що він мені скаже? Я спокійно поливаю собі свою грядочку, і мене ніхто не чіпає", – резюмував Петряк.

Статистика Петряка

  • Іван Петряк дебютував за збірну України 24 березня 2016 року. Усього він 5 разів виходив на поле у футболці національної команди.
  • Попередню гру за збірну України Петряк провів ще 10 жовтня 2018 року, коли "синьо-жовті" у товариській грі зійшлися з Італією.
  • Іван не провів жодного повного матчу за збірну України.
  • У 2019 році Петряк зі скандалом перейшов у "Фехервар". Сезоном раніше Іван виступав за принципового суперника "Фехервара" – "Ференцварош".
  • "Фехервару" вдалося викупити контракт Івана у "Шахтаря" за 1,2 мільйона євро (дані Transfermarkt).
  • У цьому сезоні Іван провів за новий клуб 45 матчів: забив 6 голів та віддав 11 результативних передач.