За інформацією джерела, у послугах 18-річного українця зацікавлений московський Локомотив. "Залізничники" можуть запропонувати за гравця до чотирьох мільйонів євро за ринкової вартості 200 тисяч. При цьому клуб хоче, щоб гравець узяв російське громадянство із можливістю виступів за збірну Росії.

Дивіться також Це супергравець, – Ярославський під час матчу ефектно представив новачка Металіста

Пізніше портал Sport24.ru додав, що Мампассі також входить до кола інтересів московського Динамо та Зеніту, проте підтвердження цієї інформації від донецького клубу немає.

Матір Марка Маспассі Владлена прокоментувала можливість переходу сина в російський клуб, а також його можливу зміну громадянства:

Ще офіційно нічого не оголошено. Я не маю права говорити поки що. Але можливість переходу є. Сподіваюся, що все вийде. Чи це буде Локомотив? Так. Російське громадянство для Мампассі? Ми про це поки що не говоримо. Розмова йде лише про можливий трансфер, про зміну громадянства мови поки що немає.

"Дорогу до збірної України буде закрито після переходу до Росії? Ну, життя змінюється. Може, сьогодні закрито, а завтра буде відкрито. Все може бути. Якщо зараз Мампассі гратиме у Маріуполі, збірна для нього теж буде закрита. Бо до збірної України із Маріуполя не беруть. Грати за збірну Росії? Як можна говорити, що буде завтра, якщо ми ще навіть не перейшли. Але, загалом, все можливо", – сказала Владлена.

Що відомо про Марка Маспассі

  • Марк Мампассі свою кар'єру розпочав 2010 року в академії Шахтаря. До 2020 року виступав за молодіжну команду "оранжево-чорних". У середині лютого 2021 року вирушив у піврічну оренду до Маріуполя.
  • У 2019 році був викликаний до юніорської збірної України (U-17), за яку провів 12 матчів, забивши 2 голи. У юнацькій національній команді (U-19) виступає з 2021 року. У жовто-синій футболці взяв участь у трьох поєдинках.