"У Росії цікавий чемпіонат"

Перехід 27-річного півзахисника у російський клуб стало справжньою несподіванкою для українських уболівальників. Дмитро Іванісеня вже встиг познайомитись із місцевим чемпіонатом.

До теми Футболіст збірної України Іванісеня перейшов в російські Крилья Совєтов

Гравець оборони вже встиг провести у футболці Крилья Совєтов два поєдинки, у яких сумарно провів на полі 161 хвилину. Опорник виділив особливості нового для себе чемпіонату.

Футболіст вже адаптувався до чемпіонату Росії. Іванісеня зіграв проти Ахмата та Спартака: "Звичайно, коли ти приїжджаєш в нову країну і вперше виходиш грати, природно, потрібно звикнути і зрозуміти, який тут футбол. Як тут грають – швидко чи повільно, як переходять з оборони в атаку. У будь-якому випадку, за два тури я вже ознайомився, адже ми зіграли з Ахматом та Спартаком".

Тому, так, я вже зрозумів, який тут футбол. Він тут більш відкритий, команди дають грати, немає такого, що закриваються на своїй половині поля. Тому цікавий чемпіонат,
– заявив футболіст.

  • Своїм рішенням перейти у російський чемпіонат футболіст фактично закрив собі двері у збірну Україну. Іванісеня вже навіть мав у своєму активі один матч у складі "синьо-жовтих". Дебютував опорник у товариській грі проти Естонії (1:0), у якій провів на футбольному полі 44 хвилини.
  • Ексгравець Зорі підписав 3-річний контракт із Крилья Совєтов (до кінця червня 2024 року).