Рамірес поки не зміг закріпитись в основному складі київського Динамо, але це не заважає йому виходити в основі збірної своєї Батьківщини. Вже на 11-й хвилині Рамірес пробив головою Аліссона після подачі з флангу.

Дивіться також Динамо оштрафували на круглу суму після матчу з Вересом

Відео голу Раміреса (дивіться на 0:03)

Однак в другому таймі Бразилія навіть без Неймара змогла зламати хід подій та здобути впевнену перемогу 3:1. Маркіньос забив після подачі кутового, Габріель Барбота реалізував пенальті, а Ентоні з меж воротарського після комбінації.

Що відомо про Раміреса

• Ерік Рамірес перейшов до Динамо минулого літа зі словацької Дунайської Стреди. В минулому сезоні він забив 16 голів в 31 матчі. За Динамо дебютував у грі проти Минаю, в тому поєдинку відзначився голом та результативною передачею.
  • Згодом взяв участь у грі проти Колосу. А коли поїхав на вересневі матчі збірної, підхопив коронавірус, через що пропустив весь вересень.