Три клуби УПЛ проти створення єдиного телепулу. Це Дніпро-1, Зоря, та Динамо. Також утримався Верес, якого не до кінця влаштувала запропонована фінансова схема проєкту.

Читайте також Час повертатися на трибуни: УПЛ та ПФЛ працює над поверненням уболівальників на стадіон

Під час війни футбол має бути безплатним

Попри більшість згодних на єдиний телепул, він знову може не відбутися. Один із представників клубів-відмовників, а саме комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман заявив, що під час війни матчі УПЛ потрібно показувати безплатно та пояснює позицію клуба не питанням грошей.

Воєнна ситуація... Цей сезон ми допрацюємо, згідно з контрактом. Ми, Динамо та Зоря вважаємо, що в умовах війни потрібно зробити безплатний показ матчів. Це наша позиція. Безплатний футбол – популізм? Це говорять 500 людей в інтернеті. Дивіться футбол. Незрозуміло, чому кажуть, що платний футбол треба, а безплатний – не треба. Адже клуби не отримають гроші ні цього року, ні наступного, ні за два роки. Коли буде ситуація на ринку, що клуби зароблятимуть – повірте, ми будемо двома руками за. Прийдемо з Андрієм Русолом та чотири руки піднімемо за УПЛ-ТБ,
— сказав Фрідман.

За словами комерційного директора Дніпра-1, проєкт УПЛ-ТБ цікавий, але ще сируватий, тому цю ідею треба буде допрацювати й повернутися до неї перед наступним сезоном, а наразі це неможливо ще й через неможливість створення софту, який пишеться мінімум 6 місяців та потрібно буде інтегрувати з іншими ОТТ-платформами.

І так майже всю історію УПЛ щось заважає. Цікаво, що буде причиною відмови наступного року?