Розкішний штрафний

Лише дві хвилини знадобилось господаря, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Голом відзначився Коло. Мінімальні цифри на табло тримались майже протягом всього матчу.

Це потрібно побачити У Португалії голкіпер відзначився божевільним голом майже зі 100 метрів: відео

Аж на 87-й хвилині гості зрівняли рахунок. Лор'ян заробив штрафний удар майже біля центра поля, виконувати його взявся Лор'єнте. З такої позиції переважно виконують верхову передачу у штрафний, але хавбек гостей вирішив схитрувати та пробив. Такого повороту подій точно не очікував голкіпер Нанта Лафон.

М'яч залетів у ворота після неймовірної траєкторії та потрапив прямо у дев'ятку володінь господарів. Його гол поставив крапку у зустрічі – 1:1 мирова між Нантом та Лор'яном.

• Після нічиєю Лор'ян із 29 очками продовжує йти поблизу підвали таблиці – 17 місце. Нант залишається на передостанній 19 позиції, у його активі 28 пунктів.