Кожна збірна на чемпіонаті світу 2022 в Катарі може внести в заявку до 26 футболістів. І у випадку травми гравця, замінити його на іншого. Збірна Франції вже скористалася таким декілька разів.

Варте уваги Чемпіонат світу з футболу 2022: календар матчів

Для початку, Франція спочатку оголосила список з 25 гравців. Таким чином "ле бльо" залишали одне вакантне місце для футболіста, який би встиг відновитися до ЧС-2022. Таким міг бути як півзахисник Поль Погба, так і захисник Пренсель Кімпембе. Але обоє пропустять Мундіаль, адже не встигли відновитися від ушкодження.

Вже після оголошення списку, на тренуванні збірної травму отримав Крістофер Нкунку. А тепер пропустить турнір і Карім Бензема. І все через травми.

Це вперше з 1978 року, коли чинний володар "Золотого м'яча" не зіграє на чемпіонаті світу.

Варто відзначити, що в XXI століття для європейських збірних існує так зване "прокляття чемпіонів" – та команда, яка вигравала турнір, на наступному Мундіалі навіть не виходила з групи. І розпочала це все Франція, яка після тріумфу в 1998 році провалилася на турнірі у 2002 році. Далі це повторили Італія, Іспанія та Німеччина. І саме Франція є чинним чемпіоном світу. Тож якщо команда провалиться на турнірі в Катарі, то лише підтвердить, що це прокляття існує.