Ефектний гол

Вже у першому таймі рахунок у зустрічі відкрили господарі. Голом відзначився Валерій Бочеров. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Слуцька.

Варто побачити Колишній динамівець Морозюк оформив другий поспіль асист у Туреччині: відео

Після відпочинку за справу взявся український форвард Станіслав Біленький, який вийшов у стартовому складі Динамо. На 62-й хвилині гості отримали право на небезпечний штрафний. До м'яча підійшов український легіонер та класним обвідним ударом прошив сітку воріт. М'яч у повітрі змінив траєкторію, що дезорієнтувало голкіпера Слуцька, який кинувся в інший бік.

• У новому сезоні Біленький виходив у динамівській футболці в усіх 7 поєдинках, у яких забив вже 3 голи. До цього матчу форвард відзначався у воротах мінського Динамо та Спутніка.

Біленький своїм голом врятував Динамо від поразки – 1:1. Після результативної мирової клуб українця у сезоні йде на 3 місці. Після 7 турів у його активі 13 очок. Слуцьк із 6 пунктами розташовується ближче до дна таблиці – 11 позиція серед 16 команд.