Керівництво Формули-1 вирішило перенести російський етап з Сочі до Санкт-Петербурга, починаючи з 2023 року. Гран-прі Росії відбудеться на автодромі "Ігора драйв".

Водночас Прапор Росії прибрали з календаря Формули-1

  • Варто додати, що під час будівництво цього автодрому стався обвал будівельних конструкцій, внаслідок якого постраждали 7 робітників.
  • Відкрили трасу у 2019 році. Але на той час вона не підходила для проведення гонок Формули-1. Тож її довелося переробляти.
  • У 2017 році будівництво цієї траси оцінювали в 11 мільярдів рублів. Але згодом ціна зросла. на скільки – невідомо (комерційна таємниця).
  • Після відкриття траси у 2019 році британське видання Daily Mail писало, що сюди планують перенести гран-прі Росії з Сочі. І в цьому зацікавлений особисто президент Росії Володимир Путін. Але тоді організатори заперечували цю інформацію. Спростовувати це довелося навіть речнику Путіна.
  • Проєкт "Ігора Драйв" належить людям, які близькі до Володимира Путіна. Серед них Борис Ковальчук – один зі засновників так званого кооперативу "Озеро". А також бізнесмен Михайло Шеломов, якого російські видання називають сином двоюрідної сестри Володимира Путіна. Та у 2021 році 45% долі компанії перейшло російському банку ВТБ, натомість Ковальчука немає серед власників.