Після двотижневої паузи відновився сезон у Формулі-1. Дев'ятий гран-прі 2023 року прийняв автодром Ред Булл Рінг у австрійському Шпільберзі, пише 24 канал.

До теми Феррарі готує серйозні гроші: Льюїс Хемілтон близький до переходу в італійську команду

Черговий раз повне домінування на треку показав Макс Ферстаппен. Пілот Ред Булл виграв кваліфікацію та спринт, а у неділю не мав проблем і в самому гран-прі.

Макс захопив лідерство з першої хвилини і втримав його до самого фінішу. Пілот Феррарі Шарль Леклер намагався нав'язати йому конкуренцію, але зрештою опинився позаду у 5-ти секундах.

Подіумну трійку замкнув ще один гонщик Ред Булл Серхіо Перес. Головною ж несподіванкою стало п'яте місце від Лендо Норріса. Пілот виправдав сподівання Макларена, який провів технічне оновлення боліду. Сам же Лендо увійшов у топ-10 особистого заліку.

10. Ленс Стролл (Астон Мартін) +59,0

Таким чином, Макс Ферстаппен продовжує нестись до вже третього поспіль чемпіонства. Нідерландець виграв сьомий етап з 9-ти цього сезону і має вже 81 очко переваги над своїм партнером по команді Серхіо Пересом.