У неділю, 30 жовтня, на автодромі імені братів Родрігес завершився гран-прі Мексики. Прогнозованим переможцем 20-го етапу Формули-1 сезону 2022 року став Макс Ферстаппен. До речі, на старт гонки нідерландець виходив вже в статусі дворазового чемпіона світу.

Разом із Ферстаппеном на подіум підійнялись Льюїс Гемілтон (Mercedes) та Серхіо Перес (Red Bull).

Ця перемога чемпіона стала 14-ю в сезоні. За цим показником він випередив німецьких гонщиків Міхаеля Шумахера та Себастьяна Феттеля.

Загальний залік Формули-1 після гран-прі Мексики-2022

• 1. Макс Ферстаппен (Red Bull) – 416
  • 2. Серхіо Перес (Red Bull) – 280
  • 3. Шарль Леклер (Ferrari) – 275
  • 4. Джордж Расселл (Mercedes) - 231
  • 5. Льюїс Хемілтон (Mercedes) – 216

Крім того, Red Bull встановив командний рекорд, вигравши 16 гонок у сезоні. Також відзначимо провал у Мексиці Ferrari, які не змогли скласти конкурецію Red Bull та Mercedes: Карлос Сайнс та Шарль Леклер фінішували лише 5-м та 6-м.

Далі Формула-1 бере перерву на два тижні. Останні два етапи сезону 2022 року відбудуться у Бразилії (11-13 листопада) та Абу-Дабі (18-20 листопада).