В суботу Карлос Сайнс завоював поул-позицію у кваліфікації. Це значно покращувало шанси іспанця на перемогу, враховуючи провал Ферстаппена, який показав 11-й час, повідомляє 24 Канал.

Захопивши лідерство зі старту гонки, Сайнс реалізував свою перевагу, не допустивши помилок. На останньому колі Рассел вчергове спробував обійти іспанця, але його атака виявилася невдалою.

Британець не впорався з керуванням та вилетів у бар'єри. У підсумку пілот Мерседеса змушений був зійти з дистанції.

Відео аварії Рассела

Таким чином, Карлос Сайнс вдруге у своїй кар'єрі виграв гонку Формули-1. Іспанець перервав рекордну серію нідерландця Ферстаппена, який до цього виграв 10 гонок поспіль.

Другим фінішував Ландо Норріс, а Люїс Хемілтон завершив Гран-прі Сінгапуру третім. Макс Ферстаппен закінчив етап Формули-1 п'ятим.

10. Кевін Магнуссен (Хаас) +1.12,116

Після 15-ти етапів особистий залік продовжує очолювати Ферстаппен. Нідерландець випереджає свого партнера Серхіо Переса на 151 очко.