Німець у двох сетах несподівано легко переграв Віктора Троїцкі. Аби здолати опір серба, господар кортів витратив всього лиш 54 хвилини. У кожній партії Майєр подарував супернику по два гейми. Після перемоги у парному двобої та тріумфу Філіпа Кольшрайбера над Янко Тіпсаревичем збірна Німеччини розгромила сербів 3:0 і тепер посідає першу сходинку у синій групі.

У червоному квартеті Робін Содерлінг у важкому протистояння переграв американця Сема Квері. Програвши стартову партію на продовженні, п'ята ракетка світу відповів тим же у наступному сеті. Не зуміли суперники достроково з'ясувати сильнішого і у завершальній частині гри. Та вже на тай-брейку Содерлінг дотиснув Квері. 5:7, 7:5, 7:6. Втім, ця перемога залишилась єдиною в активі шведів, які із загальним рахунком 1:2 все ж поступились команді США.