Футболісти київського Динамо та криворізького Кривбасу закликали звільнити з полону захисників Азовсталі. Дану акцію було проведено перед початком очного матчу команд у межах 29-го туру чемпіонату Української Прем'єр-ліги.

Читайте також Наш святий обов'язок перед загиблими і полоненими, – "Хоробрий" з Азову про продовження служби

Динамо та Кривбас не забувають про полонених з Азовсталі

"Перед матчем 29-го туру УПЛ київське Динамо та криворізький Кривбас узяли участь в акції #FreeMariupolDefenders.

Її метою є привернути увагу громадськості до того факту, що велика кількість відважних захисників Азовсталі в багатостраждальному Маріуполі вже тривалий час перебувають у полоні.

Ми пишаємося та захоплюємося подвигом наших сміливих Воїнів та сподіваємося на їхнє якнайшвидше звільнення та повернення додому до рідних", – сказано в заяві київського Динамо.

Азовці досі перебувають у полоні росіян

  • Наприкінці березня у Києві відбулась акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі". Учасники акції вийшли, щоб якомога швидше вдалось повернути з полону захисників "Азовсталі"
  • Так, у російському полоні перебувають орієнтовно 1700 українських військових. Серед них 700 – бійці батальйону "Азов". Деякі у полоні по два роки.
  • Боєць "Азову" розповів, що бійці вже третю весну зустрічають в полоні, з ними практично немає зв'язку. Побратими та рідні не знають, що з ними. Саме тому ця проблема потребує першочергових дій.