Контракт футболіста належить київському "Динамо", пише 24 канал.

Варто побачити Лунін відбив пенальті і приніс своїй команді очки у принциповому матчі: відео

Неймовірний гол українця

У поєдинку Алібеков наприкінці першого тайму забив красивий гол зі штрафного, зробивши рахунок – 0:2.

Із 73-ї хвилини команда українця грала в меншості, другу жовту картку отримав Кухта.

Підсумковий рахунок зустрічі – 1:2 на користь команди Алібекова.

У фіналі, який відбудеться 1 липня "Слован" зіграє зі "Спартою", яка перемогла "Вікторію" із ідентичним рахунком.

Кар'єра Алібекова

• У 2016 році став гравцем "Динамо". Грав за юніорську та молодіжну команди киян.
  • У жовтні 2017 року дебютував за дорослу команду, вийшовши на заміну в додатковий час у матчі Кубка України з "Олександрією". У березня 2018 року вперше зіграв за першу команду в матчі Прем'єр-ліги проти "Ворскли", вийшовши на 72-й хвилині замість Дениса Гармаша.
  • Із 2019 року виступає на правах оренди у "Словані". Цього сезону забив три голи у 15 поєдинках.