Вже на старті поєдинку рахунок став 0:1 на користь гостей із Маямі. Кривцов ідеальною вертикальною передачею віддав на Мартінеса, який навіть не став обробляти м'яч, а влупив щосили по воротах Філадельфії. Воротар господарів не зміг стати на заваді голу, пише 24 Канал.

​Оце так Кривдник Дніпра-1 у єврокубках викине за двері одного з лідерів збірної України на Євро

Перша результативна дія українця у Кубку ліг, але дуже вчасна

Вже на 3-й хвилині Інтер Маямі повів у рахунку. Український захисник записав у свій актив гольову передачу. Це перший асист Сергія у поточному сезоні у 27 зіграних матчах та дебютна результативна дія у розіграші Кубка ліг.

Відео першого голу Інтер Маямі після асисту Кривцова

Ще до перерви гості відзначились двічі. Спершу Мессі більярдним ударом подвоїв перевагу Інтер Маямі, гол у роздягальню забив інший зірковий футболіст із Барселони у складі гостей Альба – 0:3.

У другому таймі команди обмінялись голами, а фінальний свисток зафіксував перемогу Інтера, яка дозволила вийти у фінал Кубка ліг, 1:4.

Тепер Сергій Кривцов та його команда будуть боротись за трофей. У фіналі Кубка ліг Інтер зіграє проти Нешвілла (20 серпня).