Шмуратко: Ви витягли мої слова

Зазначається, що представники Росії говорили зі Шмуратком українською мовою. Фігурист пояснив свою позицію.

До теми Український фігурист відповідав англійською на запитання російських журналістів на Олімпіаді

"Я бачив дуже багато статей та репортажів з того моменту, коли спілкувався з російськими журналістами. Мені дуже не сподобалося, як ви витягли мої слова. Що не так? Давайте про це я не буду. Якщо у вас є запитання про фігурне катання або про мене, я відкритий. Якщо я потрібний, щоб хайпонути", – зазначив спортсмен.

Я поважаю журналістів. Спілкування з вами — частина роботи спортсмена. Якщо спортсмен дає інтерв'ю, він шанує журналістів. Якщо преса не поважає спортсмена, це дуже неприємно. Може, було якесь непорозуміння, але мені не сподобалося, як багато на мене вилили,
– сказав український фігурист.

Спортсмен зазначив, що це його особисте бажання — не говорити російською мовою із пресою. Він наголосив, що є українським фігуристом, тому розмовляє державною та англійською мовами на Олімпіаді.

За словами Шмуратка, спілкуватися українською йому зручніше та приємніше, а як спілкуються його колеги та земляки — це їхнє бажання.

Іван Шмуратко: що відомо про спортсмена

  • Після перших тренувань на Олімпіаді у Пекіні український фігурист вирішив не ігнорувати російських журналістів під час пресконференції на зимових Олімпійських іграх. Але на їх питання відповідав англійською мовою.
  • Українець пропустив "нульовий" день Олімпіади-2022. Українець мав взяти участь у командному турнірі, який розпочався у Пекіні, в одиночному фігурному катанні, але у підсумку не виступив через позитивний тест на коронавірус.
  • Пізніше він повідомив, що здав два негативні тести на коронавірус, тому зможе виступити в індивідуальній програмі.