Про це у статті для сайту "24" пише експерт із міжнародних питань Борис Немировський.
Читайте також: Британців попередили про "дивні" закони в Росії перед поїздкою на ЧС з футболу
Політолог пояснює, що Міжнародна федерація футболу (FIFA) є виключно комерційною організацією, тому змусити її робити якісь політичні кроки чи заяви – марна справа.
FIFA йде туди, де є можливість заробити гроші – отже, вона піде й до Росії. Вже хоча б тому, що відмовитись від чемпіонату або намагатися перенести його до іншої країни (нагадаємо, що наразі потужності для проведення Мундіалю в Європі мають лише Німеччина та Британія) – це неминуче зазнати фінансових збитків,
– йдеться у публікації.
На думку Немировського, шанси на втілення бойкоту російського Мундіалю в життя мають лише американські слідчі, які наразі проводять розслідування проти низки керівників та колишніх керівників ФІФА через звинувачення у "відмиванні" грошей, отриманні хабарів та несплати податків. Проте, слідчі зі США – люди, як правило, аполітичні й навряд чи, навіть "накопавши" достатньо матеріалу, звернуться до FIFA з пропозицією закрити справу, якщо федерація зголоситься скасувати або перенести Мундіаль із Росії, зауважує експерт.
Детальніше читайте у публікації: Заборонити не можна проводити: які шанси на бойкот ЧС-2018 в Росії?
До слова, раніше повідомлялося, що до бойкоту ЧС-2018 можуть приєднатися політики та офіційні особи таких країн, як Польща, Австралія, Японія, Швеція і Данія. Церемонію відкриття турніру пропустить президент Польщі Анджей Дуда.