ФІФА відсторонила Луїса Рубіалеса від обов'язків. Футболісти іспанської збірної досягли бажаного.

Варте уваги Став найкращим в АПЛ: український захисник потрапив до топ-10 Європи за важливим показником

Спільними зусиллями

Жіноча збірна "Фурії Роха" перемогла у фіналі Мундіалю-2023 збірну Англії (1:0). завдяки чому вперше у своїй історії підняла Кубок світу над головою. Президент Федерації футболу Іспанії Луїс Рубіалем був на стільки приголомшений тріумфом своєї країни, що пустився берега. Очільник поцілував у губи гравчиню іспанської збірної Дженні Ермосо, що ,звичайно ж, розгорнуло гучний скандал.

Луїс Рубіалес з футболісткою збірної Іспанії / twitter.com/RMadridistaReal

Футболісти "Фурії Роха" (як чоловіки, так і жінки) влаштували бойкот після інциденту, відмовившись захищати кольори своєї національної збірної, допоки Рубіалес буде президентом Федерації футболу Іспанії, та от сам 45-річний очільник не збирався покидати свій пост.

ФІФА, у свою чергу, відкрила дисциплінарне провадження і розслідуватиме поведінку Рубіалеса. У суботу, 26-го серпня, Міжнародна федерація футболу відсторонила президента Іспанської Федерації футболу від виконання своїх обов'язків. Тимчасова дискваліфікація Луїса поширюється як на національний, так і на міжнародний рівень.

До того ж рішення про відсторонення діятиме мінімум 90 днів. За цей час світова організація продовжить розслідування скандального інциденту, а крім цього, Рубіалесу та його представникам буде заборонено контактувати з Дженні Ермосо та її оточенням. Все зроблено для того, аби захистити права футболістки.

Відео скандального епізоду: