Спершу зважування, а тепер гімн

36-річному російському боксеру знадобилось дев'ять раундів для того, щоб нокаутувати суперника з США. І навіть закривавлене обличчя не завадило Артуру Бетербієву успішно захистити титул чемпіона у бою з Маркусом Брауном.

До теми Росіянин Бетербієв у кровавому поєдинку захистив титул, який відібрав у Гвоздика: відео нокауту

Він завдав опоненту лише другої поразки у його кар'єрі. Але не все минуло так гладко. Перед початком поєдинку Бетербієву включили не той гімн. Замість гімну Росії на арені у Монреалі лунав гімн СРСР, а також прозвучав гімн Канади, де відбувся двобій. Організатори допустили курйозну помилку.

Хоча б під час виходу росіянина на ринг організатори не сплутали музику.

Вихід Бетербієва на ринг: дивіться відео

Зустріч Бетербієва могла бути зірвана. Російський боксер перевищив допустиму норму ваги на зважуванні, тому вдався до крайніх методів. Артур зняв спідню білизну, щоб хоч якось вкластись у ліміт. Але і це не допомогло.

Спортсмену дали декілька годин, щоб виправити ситуацію та скинути зайві 75 грамів. З цим завданням Бетербієв впорався на відмінно та отримав допуск до поєдинку.

  • Перемога над Брауном стала для Бетербієва 17-ю на професійному ринзі.
  • Для Артура це вже п'ятий захист титулу за версією IBF та другий за версією WBC.
  • Відзначимо, що росіянин востаннє виходив на ринг у березні 2021 року. У тому поєдинку Бетербієв відправив у нокаут суперника з Німеччини Адама Дайнема.